Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Antalya Çıkışlı Büyülü Kapadokya - Kayseri Erciyes Turu

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turları ile Paleolitik dönemden günümüze kadar ulaşan yerleşimiyle bizleri hayrete düşüren Kapadokya’da eşsiz bir yolculuğa ne dersiniz? Kayalara oyulmuş evler, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde kayalara oyularak yapılmış olan gizli kiliseler, Hasandağı, Erciyes ve Güllüdağ’dan gelen lavlardan oluşmuş ve doğa olayları ile aşınmış olan Peri Bacaları’nı gezerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Keşfedilecek bir çok noktasıyla Kapadokya sizleri bekliyor. 

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turlarımızda Yüzyıllar boyunca manastır hayatının hüküm sürdüğü en özel yerlerinden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi’ni, Kızılırmak’tan dolayı tüflü toprağı kızıl rengini almış ve çömlekleriyle ünlü olan Avanos’u, 11. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Elmalı Kilise’yi, Kapadokya diyince akla ilk gelen Üç Güzeller Peri Bacaları’nı, Nevşehir’in en uğrak noktalarından biri olan 4100 metre uzunluğundaki Güvercinlik Vadisi’ni ve daha bir çok noktayı gezebilme imkanını LakeSea Travel olarak sizlere sunuyoruz.

Kapadokya denildiğinde akla ilk gelen peribacaları ve balonlar olacaktır. Kapadokya demek Türkiyeden ve Dünyadan gelen tüm turistler için artık Balon Turu demek. Antalya Çıkışlı Kapadokya Balon Turlarında muhteşem bir Kapadokya manzarası eşliğinde, Peri bacalarının yoğun olarak bulunduğu yerlere giderken sabahın erken saatlerinde gökyüzüne havalanarak güneşin doğuşuna, peri bacalarına ve Gökyüzündeki eşsiz bir görüntü sergileyen Balonlara Tanıklık edecek ve bu anlarınızı ölümsüzleştireceksiniz.   Antalya Çıkışlı Kapadokya Balon Turu ile hayatınızın en farklı deneyimlerinden birini yaşayacağınızı garanti edebiliriz.

Kapadokya denildiğinde akla ilk gelen peribacaları ve balonlar olacaktır. Kapadokya demek Türkiyeden ve Dünyadan gelen tüm turistler için artık Balon Turu demek. Antalya Çıkışlı Kapadokya Balon Turlarında muhteşem bir Kapadokya manzarası eşliğinde, Peri bacalarının yoğun olarak bulunduğu yerlere giderken sabahın erken saatlerinde gökyüzüne havalanarak güneşin doğuşuna, peri bacalarına ve Gökyüzündeki eşsiz bir görüntü sergileyen Balonlara Tanıklık edecek ve bu anlarınızı ölümsüzleştireceksiniz. 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
5M MİGROS AVM- MARKANTALYA-AVM TERRACİTY AVM
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  TOPLANMA VE YOLA ÇIKIŞ

  Antaya çıkışlı Kapadokya turumuz için bir gece önceden siz değerli misafirlerimizi;

  22:00 da Konyaaltı 5M Migros AVM,

  22:30 da Markantalya AVM,

  23:00 da Terracity AVM de karşılıyoruz.

  Konya üzeri yolculuğumuza başlıyoruz ve gerekli molaların ardından bölgeye ulaştığımızda Serpme sabah kahvaltısı ile günümüze başlıyoruz. (Ücrete Dahil)

 • 2. Gün
  NEVŞEHİR

  Restoranımızda yaptığımız kahvaltıdan sonra; Göreme Açık Hava Müzesi; Eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme Vadisi içinde yer alan GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Müze içerisindeki muhtelif kiliseler (Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise), yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasındadır. Peribacası oluşumu ve gelişiminin de en iyi gözlenebildiği yerlerden olan Paşabağı Vadisi’ ne geçiyoruz. Ziyaret ve fotoğraf molamızın ardından Devrent Vadisi’ ne geçiyoruz ve bu vadiyi yürüyerek değil hayal ederek keşfediyorsunuz desek yeri çünkü bundan 50 milyon yıl önce Kapadokya kocaman bir iç denizmiş. Çevresindeki yanardağ patlamalarının yaydığı ısıyla deniz kurumuş ve yerini soğumuş lavların biçimlendirdiği yumuşak kayalarla dolu derin vadilere bırakmış. Gel zaman git zaman esen sert rüzgarlar ile akan seller, bu lavları şekli şemali değişik peribacalarına dönüştürmüş, Deve şeklindeki peri bacası Kapadokya’nın tanıtım yüzlerindendir. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra taştan oyma restoranımızda öğle yemeği molamızın ardından , geçmişin bilgeliğiyle vakur görünen bu yörenin halkının aslında atadan babadan, kısacası genden gelen sanatçılar olduğunu Avanos çömleklerini görünce anlayacaksınız. Hatta görmek yetmeyecek, belki geçeceksiniz çarkın başına, siz de denemek isteyeceksiniz. Sonrasında alışveriş için serbest zamanımızı değerlendiyoruz.Kızılırmak ve Sallanan köprü’yü geziyoruz. Göreme Panorama(O Ağacın altı) kahve ve fotoğraf molası veriyoruz. Bölge’de çekilen dizilerden Asmalı Konak dizisi ile üne kavuşan konağı ve sonrasında Şarap mahseni' ni ziyaret ederek turumuzu tamamlayıp FOSİL CAVE HOTEL' imize geçiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelde.

 • 3. Gün
  Nevşehir -Kayseri Erciyes- Antalya Dönüş

  Sabah Balon turuna katılmak isteyen misafirlerimiz için Güneş doğmadan önce kalkmak gerekecek.Yaklaşık bir saat süren balon uçuşu toplamda 2,5 saat ve otele dönüş saat 8.00 gibi olacaktır.

  Sabah otelde alınan kahvaltının ardından;

  Kayseri Erciyes Kayak Merkezi ' ne doğru yola çıkıyoruz.16:00 ' ya kadar verilen serbest zamanda kayak merkezimizde karın keyfine varıyoruz. 16:00 da Antalya' ya dönüş için yola çıkıyoruz. 

  Bir başka LakeSea Travel gezisinde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

LakeSea Travel Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası

Gidiş- Dönüş Otobüs Ücretleri 

Araç İçi İkramlar

2 Sabah Kahvaltısı

1 Akşam Yemeği

1 Gece Otel Konaklaması

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar
Öğle Yemekleri
Son Günün Akşam Yemeği
Otelde Minibar Kullanımı
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Türk Gecesi
Balon Turu
Tüm İçecekler
Ekstra Yapılan Etkinlikler

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

OTOBÜS 1
 • 19.04.2024
 • 1.250,00 TL

GÜL HASADI-SALDA GÖLÜ TURU

Gül Hasadı - Salda Gölü Turu

otobüs Günü Birlik
 • 05.05.2024
 • 1.250,00 TL

TURİSTİK DOĞU EKSPRESLİ KARS TURU

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TRENİ ile BUTİK KARS TURU (Doğu Ekspresi ile Gidiş / Uçakla Dönüş)

DOĞU EKSPRESİ 4 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU 2 GÜN 1 GECE

LAKESEA TRAVEL KALİTE VE GÜVENCESİYLE SİZLERDE BU HEYECANI YAŞAYIN.

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

LAKE SEA TRAVEL GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE ESKİŞEHİR'VE ÇEVRESİNİN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFET

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM TURU

VİZESİZ SEYEHAT EDEBİLECEĞİNİZ EŞSİZ GÜZELLİKTEKİ BATUM'A KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI KEYFİ KARADENİZ AYDER YAYLASI TURU

ANTALYA'DAN AYDAR YAYLASI NA UZANAN UZUN VE KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

Yorumlar