Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ANTALYA ÇIKIŞLI ABANT GÖLCÜK YEDİGÖLLER SAFRANBOLU AMASRA TURU

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
5M MİGROS AVM- MARKANTALYA-AVM TERRACİTY AVM
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  TOPLANMA

  Tur günü akşamı önceden belirlenen saat ve duraklardan sizleri alarak turumuza gece yolculuğıyla başlıyoruz.

 • 2. Gün
  YEDİGÖLLER - ABANT - GÖLCÜK TABİAT PARKI - GÖLCÜK TABİAT PARKI

  Vereceğimiz molalarla birlikte afyon üzeri boluya varıyoruz alacağımız kahvaltının ardından gezimize başlıyoruz. İlk durağımız bizleri bekleyen minibüslerle doğa harikası YEDİGÖLLER olacaktır. Doğanın kalbinde bol oksijenli yürüyüşler, masalsı güzellikte fotoğraf kareleri, patika yollardan geçerek ulaşacağınız şelaleler, birbirinden güzel 7 adet göl, gülen kayalar, pisagor ağacı, büyüleyici manzaraların tadına varacağınız seyir terasları,  yüzlerce ağaç ve bitki türünü yakından tanıma şansı ,yabani hayvanlar ve doğaya dair bir çok anı olacaktır. Fotoğraflarımızı çekip anılarımıza ekledikten sonra Bolu il sınırında bulunan her mevsimde ayrı bir güzelliğe sahip doga harikası tertemiz yayla havasında soluklanabileceğiniz Bolu'nun cennet köşesi ABANT'a varıyoruz. Abant'ta göl kenarında gezebilir fotoğraflarınızı çekebilir ve göl kenarına kurulu tezgahlardan köy ürünlerinden alabilirsiniz.Buradaki serbest zamanımızın ardından başka bir güzellikteki GÖLCÜK TABİAT PARKI'na hareket ediyoruz. GÖLCÜK TABİAT PARKI'nda muhteşem bir doga yürüyüşüyle fotoğraflarımızı çekebilir ve anılarınıza ekleyebilirsiniz. Sizlere verilen serbest zamanın ardından konaklamak üzere Eski Safranbolu'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Dileyenler akşam yemeğinden sonra Safranbolu şehir merkezinde gezebilir.
  (Otelde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı ücrete dahildir.)

 • 3. Gün
  HIDIRLIK TEPESİ - KRİSTAL TERAS - SAFRANBOLU TOKATLI

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk gezi noktamız HIDIRLIK TEPESİ. Buradaki serbest zamanın ardından UNESCO tarafından koruma altına alınan tarihi Safranbolu ile gezimize başlıyoruz. Otelimizden yürüyerek Hıdırlık Tepesi'ne çıkıp ESKİ SAFRANBOLU'yu, HÜKÜMET KONAĞI'nı, SAAT KULESİ'ni, KAYMAKAM EVİ'ni çaylarımızı yudumlayarak seyre dalıyoruz. Daha sonra ESKİ ÇARŞI'ya geçiyor, CİNCİ HAN ve HAMAM'ı, KAYMAKAM KONAĞI, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, ve avlusundaki GÜNEŞ SAATİ, Demirciler ve Bakırcılar Çarşısı'nı gezip lokum imalatını görüp meşhur Safranbolu lokumlarımızı aldıktan sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Muhteşem Safranbolu Sokaklarında tarihte yolculuk yapacaksınız. Verilen saatte sizlerlerle buluştuktan sonra KRİSTAL TERAS Safranbolu ince kaya kanyonu üzerinde koca bir dağın tepesinde kurulmuş seyir alanında adrenalin dolu bir keyif yaşayacaksınız.Burada dileyen misafirlerimiz Kanyon üzerinde kurulu olan Zipline aktivitesi yapabilirler. SAFRANBOLU TOKATLI KANYONU çok bilinmese de dünyanın sayılı kanyonlarındandır. Safranbolu Tokatlı Kanyonunun önemli bir özelliği doğal yaşamın korunması. Safranbolu Tokatlı Kanyon parkurlarında karşınıza sincap, kaz ve atlar çıkabiliyor. Safranbolu Tokatlı Kanyon girişinin paralı olması Tokatlı Kanyonunun daha bir korunaklı olmasını sağlıyor. Safranbolu gezimizin ardından cennet köşesi Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde aşıklar yolu olarak bilinen yeşilin muhteşem tonları arasında fotoğraflarımızı çektikten sonra  bakacık tepesinde rehberimizin anlatımıyla Karadeniz'in incisi Amasra'yı seyre dalacağız. Fatih Sultan Mehmet'in yaverine söylediği "LALA LALA ÇEŞMİ CİHAN BUMU OLA" sözleri ve Amasra'ya olan hayranlığını Lakesea Travel'ın profesyonel kokartlı rehberinden dinleyip şehre doğru hareket ediyoruz. Burada öğlen yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Nefis manzara eşliğinde meşhur Amasra salatası ve mevsimine göre balık menümüzden alabiliyoruz. Amasra'nın meşhur çarşısı çekiciler çarşısında serbest zamanın ardından Karadeniz'de ufak bir tekne turuna çıkabiliriz.  Sizlere verilen serbest zamanın ardından akşam saatlerinde dönüş yoluna geçiyoruz gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz ve sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım
Seyahat sigortası
Profesyonel rehberlik hizmeti
Tur boyunca araç içi ikramlar
1 gece otel konaklaması
Otelde alınan kahvaltı ve akşam yemekleri
Abant milli park giriş ücreti
Gölcük giriş ücreti 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk gün serpme köy kahvaltısı
Kişisel harcamalar
Yedigöller minibüs ücreti
Yedigöller giriş ve minibüs ücreti - 50₺

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

OTOBÜS 1
 • 19.04.2024
 • 1.250,00 TL

GÜL HASADI-SALDA GÖLÜ TURU

Gül Hasadı - Salda Gölü Turu

otobüs Günü Birlik
 • 05.05.2024
 • 1.250,00 TL

ISPARTA LAVANTA TARLALARI & BURDUR SALDA GÖLÜ TURU

GÜNÜBİRLİK ISPARTA LAVANTA TARLALARI & BURDUR SALDA GÖLÜ TURU

OTOBÜS Günü Birlik
 • 16.06.2024
 • 1.250,00 TL

TURİSTİK DOĞU EKSPRESLİ KARS TURU

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TRENİ ile BUTİK KARS TURU (Doğu Ekspresi ile Gidiş / Uçakla Dönüş)

DOĞU EKSPRESİ 4 GECE

Antalya Çıkışlı Büyülü Kapadokya - Kayseri Erciyes Turu

ULAŞIM - KONAKLAMA DAHİL ANTALYA ÇIKIŞLI BÜYÜLÜ KAPADOKYA TURU

OTOBÜS 2 gece

ANTALYA ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU 2 GÜN 1 GECE

LAKESEA TRAVEL KALİTE VE GÜVENCESİYLE SİZLERDE BU HEYECANI YAŞAYIN.

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

LAKE SEA TRAVEL GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE ESKİŞEHİR'VE ÇEVRESİNİN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFET

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI KEYFİ KARADENİZ AYDER YAYLASI TURU

ANTALYA'DAN AYDAR YAYLASI NA UZANAN UZUN VE KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

Yorumlar