Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ISPARTA LAVANTA TARLALARI & BURDUR SALDA GÖLÜ TURU

Lavanta bahçelerinin muhteşem görüntüsü, Salda Gölünün ahengi sizlere tam da ihtiyacınız olan pozitif enerjiyi yükleyecek.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
5M MİGROS AVM- MARKANTALYA AVM - TERRACITY AVM

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocuk
  16.06.2024
  17.06.2024
  Müsait1.250,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 18 Yaş 1.250,00 TL
  Turun düzenlendiği günler: Pazar
  30.06.2024
  01.07.2024
  Müsait1.250,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 18 Yaş 1.250,00 TL
  Turun düzenlendiği günler: Pazar
  14.07.2024
  15.07.2024
  Müsait1.250,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 18 Yaş 1.250,00 TL
  Turun düzenlendiği günler: Pazar
  21.07.2024
  22.07.2024
  Müsait1.250,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 18 Yaş 1.250,00 TL
  Turun düzenlendiği günler: Pazar

Tur Programı

 • 1. Gün

  Sabah siz değerli misafirlerimizi önceden verilen saat ve güzergahlardan alarak araç içi simit-çay ikramımızla turumuza başlıyoruz. Gölbaşı restaurant'ta verilen serbest zamanın ardından ilk durağımız olan Ardıçlı köyüne doğru hareket ediyoruz. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan Lavanta Bahçelerinde bol bol fotoğraf çekiliyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği gözleme ayran fiyata dahildir. Daha sonra turumuzun son noktası olan Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne hareket ediyoruz. Salda Gölü'nde sizlere serbest zaman veriyoruz, bol bol fotoğraf çekilebilir bu muhteşem anları ölümsüzleştirebilirsiiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş Dönüş Ulaşım

 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar
 • Acenta Refakati
 • Sabah Simit Çay İkramı
 • Öğlen Gözleme Ayran

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar

Ek Bilgiler

Turumuz günübirliktir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda LakeSea Travel'ın sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı LakeSea Travel'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  LakeSea Travel'in her hangi bir sorumluluğu yoktur."

İptal Şartları

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı tur iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda LakeSea Travel misafirlerine tur için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda LakeSea Travel'ın belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi pandemi sürecinde verilen iptal iade yeni sürecinden dolayı 64 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade politikalarımız gereği rezervasyon sözleşmenizi ve para makbuzunuzu yanınızda bulundurunuz.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler altmış dört (64) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

Madde 5: Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iade yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.Kredi kartına LakeSea Travel tarafından iade edilen ödemeniz bankanıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde hesabınıza geri iade olunur ve yine kullandığınız bankaya göre bu süreç değişmektedir. Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, E- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. LakeSea Travel müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

OTOBÜS 1
 • 19.04.2024
 • 1.250,00 TL

GÜL HASADI-SALDA GÖLÜ TURU

Gül Hasadı - Salda Gölü Turu

otobüs Günü Birlik
 • 05.05.2024
 • 1.250,00 TL

PAMUKKALE TURU

ANTALYA ÇIKIŞLI PAMUKKALE TURU

OTOBÜS Günü Birlik

Düğmeli Evler Turu

Ormana Düğmeli Evler - İbradı - Altınbeşik Mağarası - Sarıhacılar Köyü

otobüs Günü Birlik

Yorumlar