Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM TURU

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
ANTALYA
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  ANTALYA -TRABZON-BATUM

  Misafirlerimiz ile Antalya Havaalanın’da karşılıyoruz. Daha önceden belirlenen havayolu firması ile sabah saat 8.00 uçuşu için 7.00’de buluşup 9.50 gibi Trabzon havaalanında oluyoruz.Yaklaşık 3.30-4 saatlik yolculuğumuzun ardından Sarp Sınır kapısında ki pasaport işlemlerimizden sonra Batum’um tek ayakta kalan camisi Orta Camiyi ziyaret ediyoruz daha sonra Batum’um en güzel meydanlarından bir tanesi olan Piazza Meydanı gezimizi gerçekleştirip sırasıyla Avrupa Meydanı, Tiyatro Binası, Batum Bulvarı, Poseidon Heykeli'ni görüyoruz, daha sonra dinlenmek için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra dizilerde sıkça gösterilen Kurban Said’in başyapıtı olan Ali ve Nino heykelini görüyor ve Batum Şehir gezimiz bitiyor ve ardından balı ile meşhur Macahel bölgesinde bulunan ve bir doğa harikası olan Makunseti Şelalesi’ni ve Gürcülerin ünlü kraliçesi TAMARA tarafından yapılan ve kendi ismini taşıyan Kemer Köprü’ yü görüyoruz. Otelimize geçiyoruz.

 • 2. Gün
  BATUM

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

  Serbest zaman

 • 3. Gün
  BATUM

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

  Gün boyunca serbest zaman.

 • 4. Gün
  BATUM - TRABZON

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından;

  Sarp sınır kapısında ki işlemlerimizden sonra Türkiye’ye geçiş sağlayıp Çay fabrikası ziyaretimizden sonra gezimizi tamamlayıp Trabzon havaalanına hareket ederek 15.30 gibi check-in işlemlerimizden sonra 16.50'de yolculuğumuza başlayıp 18.30’da Antalya havaalanına gelerek gezimizi noktalıyoruz. Bir başka LakeSea Travel organizasyonunda görüşmek üzere…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım
Uçak biletleri
3 Gece Konaklama
Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları
 Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
 Refakatı
Araç içi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Akşam Yemekleri
Tüm İçecekler
Otelde Minibar Kullanımı
Ekstra Yapılan Etkinlikler
PCR testi
Yurtdışı Çıkış Harcı ( 50 TL )

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar