Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İSTANBUL TURU

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
ANTALYA
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  TOPLANMA

  Önceden belirlenen saat ve noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak Keyf-i İstanbul turumuza gece yolculuğuyla başlıyoruz. Vereceğimiz molalarla keyifli bir gece yolculuğun ardından sabah saatlerinde İstanbul'a varıyoruz

 • 2. Gün
  ŞİLE - AĞVA - ÇAMLICA TEPESİ - KANLICA - KIZ KULESİ

  Sabah ilk durağımız olan Karadeniz'in güzelliğini ve havasını yansıtan İstanbul'un arka bahçesi olan Ağva'ya varıyoruz. Ağva'da kahvaltımızı yaptıktan sonra arzu eden misafirlerimiz ile beldeye renk ve güzellik sunan Göksu Nehri üzerinde tekne turu gerçekleştiriyoruz (ekstra). Daha sonra Şile'ye gelerek Şile'nin yüksek bir noktasında bulunan Şile Feneri'ni fotoğraflıyoruz. Daha sonra meşhur Şile Bezi alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Yedi Tepeli İstanbul'a gelerek ilk karşımıza çıkan tepe olan İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesi sınırlarında yer alan ve kenti 360 derecelik açı ile panoramik olarak izleyebileceğimiz, tepelik ve yeşil bir tepe olan, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına, Marmara Denizi ve İstanbul’a hâkim olan Çamlıca Tepesi'ne varıyoruz. Tam 29 farklı türde 451 bin 290 adet lalenin dikilmiş olduğu, Türk Edebiyatına ve şarkılara konu olmuş korulukta gezerek, bol bol fotoğraf çekiyoruz ve büyülü boğaz manzarasının tadını çıkartıyoruz. Daha sonra Meşhur Kanlıca Yoğurdu'nun hikayesini rehberimizden dinledikten sonra yoğurtlarımızın tadına bakıyoruz. Daha sonra Üsküdar'da Roma İmparatorluğu'ndan kalan tek mimari eser olan Kız Kulesi'ne geçeceğiz. Tarih boyunca farklı amaçlarla kullanılmış ve hakkında çokça rivayetler üretilen Kız Kulesi'ni bir de rehberimizden dinleyeceğiz. Daha sonra konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

 • 3. Gün
  PİERRE LOTİ - HALİÇ - TAKSİM MEYDANI - İSTİKLAL CADDESİ - ST. ANTUAN KİLİSESİ - GALATA KULESİ - EMİNÖNÜ - BOĞAZ TURU - MISIR ÇARŞISI - KUMKAPI EĞLENCESİ

  Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Pier Loti'ye çıkarak güne Haliç Manzarası eşliğinde çay kahve içmek için kısa bir serbest zaman vereceğiz. Daha sonra Taksim'e gelerek Taksim Anıtı'nı göreceğiz ve İstiklal Caddesi turumuza başlıyoruz. 1940'lı yıllarda Galatasaray Lisesi karşısında açıldığı söylenen ve ilk profiterol üretimini gerçekleştirdiği söylenen İnci Pastanesi'nde profiterollerinin tadına bakma imkânı buluyoruz. Daha sonra turumuza devam ediyor ve Atatürk'ün müdavimi olduğu Rejans Restoran'da hala mevcutta duran masasını göreceğiz. Turumuza St. Antuan Kilisesi'ni, Galata Köprüsü'nü görerek Eminönü'ne doğru yürüyüşümüzle devam edeceğiz. Galata Köprüsü'nden geçerek Eminönü'nde Balık Ekmek yiyeceğiz. Daha sonra teknemize binerek 2. Köprüye kadar sürecek olan, İstanbul'un tarihi yalılarını göreceğimiz, hep Boğaz'ın izlendiği İstanbul'u Boğaz turumuzda izleme imkânı bulacağız. Tekne turu dönüşü Tarihi Mısıra Çarşısı'na gelerek alışveriş sonrası otelimize gelerek bir süre dinlendikten sonra dileyen misafirlerimiz ile İstanbul'un meşhur Kumkapı Eğlenceleri'nde hep birlikte unutulmaz bir gece yaşayacağız.

 • 4. Gün
  PANORAMA 1453 MÜZESİ - BÜYÜK ADA TURU - ANTALYA

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Panorama 1453 Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Büyük Ada turumuzu gerçekleştireceğiz. Büyük Ada'ya geçerken tekne içinden diğer adaları da görme imkânımız olacak. Daha sonra Büyük Ada'ya gelerek rehberimiz eşliğinde bir tur gerçekleştirdikten sonra dilerseniz bisiklet kiralayarak adada keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha sonra Antalya'ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ile birlikte akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş dönüş ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi ikramlar
Seyahat sigortası
2 gece otel konaklaması
Otelde alınan 2 sabah kahvaltısı, 2 akşam yemeği
Boğaz'da tekne turu
Belirtilen tüm çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk gün sabah kahvaltısı                           
Öğle yemekleri                                   
Otelde alınan içecekler
Müze ve ören yeri girişleri (Müze kart çıkarılması tavsiyedir)
Kumkapı eğlencesi 
Kız kulesi 
Adalar vapuru geçiş ücreti 
Göksu nehri tekne ücret

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 13. ALAÇATI OT FESTİVALİ 2024

OTOBÜS 1
 • 19.04.2024
 • 1.250,00 TL

GÜL HASADI-SALDA GÖLÜ TURU

Gül Hasadı - Salda Gölü Turu

otobüs Günü Birlik
 • 05.05.2024
 • 1.250,00 TL

ISPARTA LAVANTA TARLALARI & BURDUR SALDA GÖLÜ TURU

GÜNÜBİRLİK ISPARTA LAVANTA TARLALARI & BURDUR SALDA GÖLÜ TURU

OTOBÜS Günü Birlik
 • 16.06.2024
 • 1.250,00 TL

TURİSTİK DOĞU EKSPRESLİ KARS TURU

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ TRENİ ile BUTİK KARS TURU (Doğu Ekspresi ile Gidiş / Uçakla Dönüş)

DOĞU EKSPRESİ 4 GECE

Antalya Çıkışlı Büyülü Kapadokya - Kayseri Erciyes Turu

ULAŞIM - KONAKLAMA DAHİL ANTALYA ÇIKIŞLI BÜYÜLÜ KAPADOKYA TURU

OTOBÜS 2 gece

ANTALYA ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU 2 GÜN 1 GECE

LAKESEA TRAVEL KALİTE VE GÜVENCESİYLE SİZLERDE BU HEYECANI YAŞAYIN.

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

LAKE SEA TRAVEL GÜVENCESİ VE KALİTESİ İLE ESKİŞEHİR'VE ÇEVRESİNİN GÜZELLİKLERİNİ KEŞFET

OTOBÜS 1 GECE

ANTALYA ÇIKIŞLI KEYFİ KARADENİZ AYDER YAYLASI TURU

ANTALYA'DAN AYDAR YAYLASI NA UZANAN UZUN VE KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

Yorumlar