Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MISIR ŞARM EL-ŞEYH

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İSTANBUL HAVALİMANI
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  ŞEHİR TURU

  Şarm El Şeyh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, Naama Bay yürüyüş alanı, SOHO Meydanı ve Şehirde Alışverişin Keyfini Çıkarın.

  ATV Quad (4 tekerli) motorlarla çölde heyecan ve hız dolu bir maceraya var mısınız? Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız.

 • 2. Gün
  RAS MOHAMMED TEKNE TURU + WHITE ISLAND + TÜPLÜ DALIŞ

  Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz. Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Birden fazla kez duraklanacak mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır.

  White Island olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. White Island turuna ilave olarak tecrübeli eğitmenler eşliğinde Tüplü dalış turu yapılacaktır. Kısa bir adaptasyon eğitimi sonrası resif bölgesinde 10m dalış imkanı. Bu eşsiz deneyimi kaçırmayın!

  Dalış ekipmanlarınızın teslim alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10mt tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir. 12 yaştan büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir.

  *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı (Kişibaşı 10$ fark ile Deniz Ürünleri Menüsü ile değiştirilebilir.) 
  ** Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.

 • 3. Gün
  MEGA ÇÖL SAFARİ TURU

  5 Aktivite Bir Arada...
  Nabq Milli Parı'na gidişi takiben birbirinden eğlenceli aktivitelerle unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Jeep gezintisi ve kanyon ziyareti ve kum sörfü, ATV Motoru ve deveye binme, öğle yemeği dahildir.
  Tur Programı
  08:30-11:00 :: Kanyon Gezisi için Jeep Turu & Kum Sörfü 
  11:00-12:00 :: ATV Quad Araçlarla Safari 
  12:00-12:30 :: Deve ile Gezinti
  13:00-14:00 :: Öğle Yemeği (Meşrubat Dahildir)
  14:00-15:00 :: Sahilden girişle Yüzme ve Şnorkel ile 
  Su altı Seyri & Otele Dönüş.
  * Yemekte Su ve Gazlı meşrubatlar ve Jeep' te su 
  dahildir.
  ** Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük 5.-USD

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

EKONOMİ SINIFI UÇUŞ (20KG BAGAJ HAKKI)

BELİRTİLEN KATEGORİ OTELLERDE KONAKLAMA

REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI

EXTRA TURLAR

KİŞİSEL HARCAMALAR

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir.

Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız İstanbul-Sharm El Sheikh uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir. 

Benzer Turlar

50-60 YAŞ ARASI ELİT GRUP SHARM EL SHEIKH TURU

50-60 YAŞ ARASI ELİT GRUP SHARM EL SHEIKH TURU

UÇAK 4 GECE 5 GÜNDÜZ
 • 11.05.2024
 • 20.944,89 TL

50-60 ARASI ELİT GRUP 6 GECE 7 GÜNDÜZ UÇAKLI VİZESİZ BALKAN TURU

50-60 ARASI ELİT GRUP 6 GECE 7 GÜNDÜZ UÇAKLI VİZESİZ BALKAN TURU

UÇAK 6 GECE 7 GÜNDÜZ
 • 19.05.2024
 • 26.517,31 TL

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM TURU

VİZESİZ SEYEHAT EDEBİLECEĞİNİZ EŞSİZ GÜZELLİKTEKİ BATUM'A KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

ANKARA ÇIKIŞLI SHARM EL SHEIKH TURU

ANKARA ÇIKIŞLI ŞARM EL-ŞEYH TURU

UÇAK 7 GECE

MEGA BENELÜX & PARİS & COLMAR & KÖLN

MEGA BENELÜX & PARİS & COLMAR & KÖLN

UÇAK 7 GECE

MEGA PORTEKİZ & ENDÜLÜS & İSPANYA

MEGA PORTEKİZ & ENDÜLÜS & İSPANYA

UÇAK 9 GECE

Yorumlar