Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Amasra Grand Kirazlar OtelPlaja 1.5 Km mesafesi var, halk plajı kullanıyor, plajda özel alanı bulunmuyor. Tesis içerisinde öğlen ve akşam yemekleri için ücretli a'la carte restoranlar bulunuyor. 

20000m2 arazi üzerine kurulu, arazinin tamamı deniz ve Amasra şehir manzaralı,

Amasra merkeze 2.3 km mesafede , araç ile ulaşım süresi 4 dakika, yaya olarak ulaşım süresi 25 dakikadır.

7adet klimalı ve kaloriferli otel odası. 6 adet klimasız ve kaloriferli otel odası.

30 adet klimalı ve kaloriferli bahçe odası. 3 adet klımasız misafir(Free) odası .

2 adet klimalı ve kaloriferli aile odası.

1adet klimalı, kaloriferli, jakuzili, şömineli ve teraslı süit daire.

150 kişilik toplantı salonu.

200 kişilik kapalı restaurant.

150 kişilik açık bahçe restoran.

500 kişilik açık yüzme havuzu. Havuz restorant ve bar. 1 adet sauna. Çocuk oyun parkı. 100 araçlık ücretsiz otopark. Her odada ve genel alanlarda ücretsiz internet. Her odada mini bar ve saç kurutma makınası. Çamaşırhane hizmetleri. Spor ve yürüyüş alanları. 100 kişilik bahçe seyır terası . Mescıt

AMASRA HAKKINDA

Amasra, Bartın ilinin 17km. kuzeyindedir.Şehir, kuzeye doğru uzanan bir yarımada üzerinde, iki koylu bir yarımada biçiminde kurulmuştur.Yarımadanın uzunluğu 1.5 km. dir.Doğusunda ve batısında iki koyu vardır.Doğusundakine "Büyük Liman", batısındakine ise "Küçük Liman" adı verilir.Yeşilin her tonunun bir arada seyredebildiği, Karadeniz kıyı şeridi ve dağınık tepeler üzerine kurulan Amasra, tarihi turistlik şirin bir liman şehridir.Zonguldak ili ile Kastamonu´nun Cide ilçesi arasında küçük bir ara limandır. Amasra ilçesi, 41-45 derece Kuzey enlemi, 32-35 derece doğu boylamı arasında yer almaktadır.Sınırları: Doğusunda, Kurucaşile ; Batısında Bartın; Kuzeyinde Karadeniz; Güneyi, Bartın-Arıt bucağı ile çevrilidir.Amasra´nın merkezi 25 Hektometrekare olup, köyleriyle birlikte 100 Hm²´ yi geçmiş bulunmaktadır. Amasra dağınık tepeler üzerinde kurulan bir kasaba görünümündedir. Yerleşim yerinin büyük çoğunluğu şehir merkezinde yoğunlaşmıştır.Evlerin bir kısmı orman alanları içerisinde yer almaktadır.Binaların büyük çoğunluğu betonarme, kangir, ahşap yapılardan oluşmaktadır.Tarihi evler ise kale içerisindeki yapılarla adeta başka bir tarih oluşturmuştur.Şehirdeki ahşap yapıların sayısı günden güne azalmaktadır.Yeni binalar yapılırken çevredeki arkeolojik ve doğal sit alan göz önüne alınarak gerekli ruhsatlar verilmektedir. Amasra tarihinin çok eski yıllara dayanmakta oluşu, eski yapıların önemini daha da artırmaktadır.Bu özelliğiyle geçmişi tam anlamıyla yaşamak isteyenlerin nostalji şehridir.Tarih ve doğa güzellikleri iç içedir.Amasra limanı son yıllarda yapılan yeni çevre düzenlemeleriyle yolcu gemilerinin ve yatların rahatlıkla yanaşıp konaklayabilecekleri bir duruma getirilmektedir.

 
Oda Özellikleri
  • İnternet
  • Merkezi Klima
  • Televizyon
  • Uydu sistemi
  • Wireless
Otel Özellikleri
  • Oda Servisi *
  • Otopark
  • Wireless
* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Fiyatlar

    Müsaitlik İçin Arayınız

Otel Konum

Benzer Oteller

Yorumlar