Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

50-60 ARASI ELİT GRUP 6 GECE 7 GÜNDÜZ UÇAKLI VİZESİZ BALKAN TURU

1- Yurt dışı giriş çıkışlarında Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile giriş yapılan ülkelerde yeni tip çipli kimlik kartı olmak zorundadır ve tüm yaş gruplarındaki kişilerin kimliklerinde resim olması zorunludur (çocuk-bebek dahil)

2- Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından küçük misafirlerimizin yurt dışına seyahat edebilmesi için yasal vasilerinin her ikisi yanında değilse her ikisinden de, eğer yanında annesi var ise babasından babası yanındaysa annesinden noter onaylı tebliğ/muvafakatname alması zorunludur. Aksi takdirde çıkış işlemi yapamaz.

3- Yurt dışı giriş çıkışlarında pasaport ile giriş yapılan ülkelerde de pasaportlarda ve kimliklerde resim olması önem arz etmektedir çocuklar dahil.

4-Pasaportunuzun, tur dönüş gününden itibaren yasal olarak 6 ay geçerliliği bulunmak zorundadır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
ANTALYA HAVALİMANI
Tur Hareket Tarihleri:
19 Mayıs

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  19.05.2024Müsait26.517,31 TL26.517,31 TL--Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  (Hareket) Antalya – Üsküp

  Saat 22:30 itibari ile Antalya Havalimanında buluşma. Sun Express Hava Yolları özel seferi ile 00:25’de  Antalya – Üsküp uçuşu ile yolculuk başlangıcı..

 • 2. Gün
  Üsküp – Belgrad

  Yerel saatle 01:15 Üsküp Büyük İskender Havalimanına varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda araç ve rehberle buluşma sonrası Belgrad’a hareket ediyoruz.Varışımız sonrası turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Öğle Yemeği:  Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Theater Hotel  v.b. BELGRAD

  Rota: Üsküp –Belgrad 432 KM

  Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

 • 3. Gün
  Belgrad – Saraybosna

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni ziyaret ettikten sonra otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği:  Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Yöresel Restaurant’da Boşnak Köftesi, tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Holiday Otel v.b. SARAYBOSNA

  Rota: Belgrad – Saraybosna 295 KM

 • 4. Gün
  Saraybosna – Konjic – Mostar – Blagaj – Trebinje

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı ardından odaların boşaltılması ile beraber özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak  Mostar`a hareket ediyoruz. Mostar yolculugumuz  bazi durulacak noktalarda  molalar vererek  yaklasik 2.5 saat surecektir.Ilk molamizi Konjic (Konyitz) sehrinde Osmanli dan gunumuze kadar gelmis restorasyonu Turkiye tarafindan yapilan meshur Konjic (konyitz) koprusunu gorme ve  Neretva nehri kanarinda kahve keyfi icin mola veriyoruz . Sonrasında Mostar`a varış ardından  yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz .Mostar turumuz sonrası Blagajı ziyaret edip, konaklama yapılacak şehre hareket. Turumuzun bitişi ile otantik şehir olan Tribinje(veya Çevresi) `deki otelimize transfer ardından yerleşme. Geceleme otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği:  Rehberin belirleyeceği yerde serbest    zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Leotar Otel v.b. – TREBINJE

  Rota: Saraybosna –Konjic  62 KM , Konjic- Mostar 64 KM , Mostar – Balgaj 13 KM , Blagaj –Trebinje 109 KM

   Otele Giriş Saati: Yol durumuna bağlı olarak tahmini: 19:30

 • 5. Gün
  Trebinje – Kotor – Budva - İşkodra

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası , Dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turiztik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor… Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız.Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek , zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı ve Budva’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında Arnavutluk şehri İşkodra’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği:  Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Alis Otel v.b. – İŞKODRA

  Rota: Trebinje – Kotor 95 KM , Kotor –İşkodra 108 KM

  Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

 • 6. Gün
  İşkodra – Prizren – Üsküp

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Nüfusunun büyük çoğunluğu Müslüman Arnavutlardan oluşan, dünyanın en genç devletlerinden Kosova’ya hareket ediyoruz. Çok yakın bir zaman önce bir insanlık dramının yaşandığı eski Osmanlı topraklarında, duygu yüklü bir gün geçireceğiz.İlk durağımız olan Prizren’e gideceğiz.. Balkanların belki de en şirin şehirlerinden biri olan Prizren’de yapacağımız tur esnasında 17. yy.’dan kalma Türk Hamamı, 1615’de yapılmış Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitimi ile birlikte Üsküp’e hareket ediyoruz.Başkent Üsküp’te şehir turumuza başlıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Gezimizin ardından verilecek olan serbest zaman sonrası buluşma ile otele transfer. Geceleme Üsküp otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Prizren şehrinde Şadırvan Meydanı bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği tesislerde ekstra olarak alınabilir.

  Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Hotel Gold v.b , ÜSKÜP

  Rota: İşkdodra – Prizren 186 KM , Prizren – Üsküp 161 KM

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 347 KM

  Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

 • 7. Gün
  Üsküp – Matka Kanyonu - Tetova(Kalkandelen) – Ohrid

  Sabah kahvaltmızı sonrası eşşsiz güzelliği ile bilinen Matka kanyonuna hareket ediyoruz. Matka kanyonu ziyaretimiz sonrası Ohrid e cikis.Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ‘ da duruyor Alaca Camiini ziyaret ediyor ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında Balkanların incisi Ohrid’e varış. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele varis .Konaklama Ohrid`deki otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.- Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:Ohrid Alabalığı , Köfte ve Güveçte Kurufasulye.

  Akşam Yemeği: Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi .Fiyata DAHİL !!!!

  Konaklama: Hotel Belvedere  v.b – Ohrid

  Rota: Üsküp-Matka 19 KM , Matka–Tetova 61 KM , Tetova-Ohrid 132 KM

  Otele Giriş Saati: 19:00

 • 8. Gün
  Ohrid – Sveti Naum – Resne – Bitola(Manastır) – Antalya

  Sabah kahvaltısı sonrası turumuzda öncelikle muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Ohrid gölünün doğduğu kaynağı ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Resne de bulunan İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resne’li Niyazi’nin Sarayını görüp Bitola’ya varışımızı sağlıyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Cami’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası devam eden yolculukla Üsküp Havalimanına varımışızı gerçekleştiriyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından,  Hava Yolları’nın ….sefer sayılı uçağı ile saat 02:05’de Antalya’ya hareket. Saat ……..’de Antalya’ya varış

  Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Rota: Ohrid – Sv Naum ;23 KM , Sv Naum – Resne 63 KM , Resne –Manastır 34 KM , Manastır- Üsküp Havalimanı 194 KM

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Yerel Ulaşım Hizmetleri

* Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

* 4* Otellerde 1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece İşkodra veya Çevresi, 1 Gece Medjugore veya Çevresi, 1 Gece Saraybosna ve 1 Gece Belgrad ile toplam 6 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama

* Otellerde Alınan 3 Akşam Yemeği

* Yöresel Restaurant da düzenlenecek olan Balkan Gecesi.

* Yöresel Restaurant da alınacak olan Boşnak Köftesi

* Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri

* Kosova Turu

* Matka Kanyonu Turu

* St.Naum Ohri Göl Kaynağı Turu

* Blagay Tekkesi ve Buna Nehir Kaynağı Turu

* Bitola ( Manastır ) Turu

* Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

* Kosova giriş ücreti

* Şehir Vergileri

* Gümrük Vergileri

* Programda belirtilen panoramik şehir turları

* Havalimanı vergileri ve servis bedelleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri.

* Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar

* Öğle yemekleri

* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.

* İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri

* Yurtdışı çıkış harcı

* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

50-60 YAŞ ARASI ELİT GRUP SHARM EL SHEIKH TURU

50-60 YAŞ ARASI ELİT GRUP SHARM EL SHEIKH TURU

UÇAK 4 GECE 5 GÜNDÜZ
 • 11.05.2024
 • 20.944,89 TL

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM TURU

VİZESİZ SEYEHAT EDEBİLECEĞİNİZ EŞSİZ GÜZELLİKTEKİ BATUM'A KEYİFLİ BİR YOLCULUK

UÇAK 3 GECE

ANKARA ÇIKIŞLI SHARM EL SHEIKH TURU

ANKARA ÇIKIŞLI ŞARM EL-ŞEYH TURU

UÇAK 7 GECE

MEGA BENELÜX & PARİS & COLMAR & KÖLN

MEGA BENELÜX & PARİS & COLMAR & KÖLN

UÇAK 7 GECE

MEGA PORTEKİZ & ENDÜLÜS & İSPANYA

MEGA PORTEKİZ & ENDÜLÜS & İSPANYA

UÇAK 9 GECE

Yorumlar